نتایج جستجو برای عبارت :

غذای های سالم و سرشار از آنتی اکسیدان

رزاق از رزق به معنی روزی یا جیره ای که شامل هر مخلوقی در آفرینش است.
به رنگ یاه رازق و یا رزاق بودن الهی بودن یعنی به رنگ تمامی اسماء الهی شدن..
رزاق شدن لازمه اش کسب تمام اسامی و بفعلیت رساندن تمام اسامیست تا بتوان طبق ظرفیت های موجود رزاق شد و رزاق بود.
لازمه اش غنی بودن است از خدا
سرشار بودن است از خدا
و خدایی کردن است با خدا
سرشار از علم او باش  تا با آگاهی ببخشی
سرشار از عدل او باش تا ب عدالت ببخشی
 سرشار از بصیرت باش تا با بصیرت ببخشی
سرشا

۷ غذای سالم و مفید برای زنان

تحقیقات صورت گرفته نشان می دهد که مصرف این ۷ مواد غذایی بیماری های قلبی، سرطان سینه و پوکی استخوان را از زنان دور می کند.

۱) گوجه فرنگی: به گفته محققان مصرف مواد غذایی سرشار از لیکوپن مثل گوجه فرنگی می تواند دردفع سرطان سینه و گردن رحم موثر باشد.
ادامه مطلب
من سرشار از زندگی ام، سرشار از امید و انگیزم :) دلم میخواد 99 رو با تموم وجود زندگی کنم و تک تک لحظه هاشو شگفت انگیز بسازم، میدونم که از پسش بر میام، امسال آرزوهامو دنبال میکنم و به همشون میرسم، به خودم قول دادم :) خدای بزرگم ازت ممنونم، ممنونم که یه سال جدید، کنارمی و هوامو داری و دوباره بهم فرصت دادی، خیلی دوستت دارم :) 
14  غذای فوق العاده سالم

میوه
تخم مرغ
گوشت
آجیل و دانه
گیاهی
غذای دریایی
دانه ها
نان
حبوبات
لبنیات
چربی ها و روغن ها
غده ها
سرکه
شکلات
خط پایینبه راحتی می توان تعجب کرد که کدام غذاها سالم هستند.
تعداد زیادی از غذاها هم سالم و هم خوشمزه هستند. با پر کردن بشقاب خود با میوه ، سبزیجات ، پروتئین با کیفیت و سایر غذاهای کامل ، وعده های غذایی متنوع ، متنوع و مناسب برای شما خواهید داشت.
در اینجا 50 غذای فوق العاده سالم ارائه شده است. بیشتر آنها به طرز ح
بعضی افراد هم به طور کلی کمبود وزن دارند و برای اینکه سالم باشند و انرژی بیشتری بدست بیاورند به دنبال افزایش وزن هستند. یکی از مشکلات شایع که در راه اضافه کردن وزن بوجود می آید استفاده بیش از حد از غذاهای پر کالری و بی ارزش از نظر مواد مغذی است. این شیوه به جای اینکه باعث به وجود آوردن عضله بشود باعث بدفرم شدن بدن و افزایش توده چربی میشود. در این مطلب شما را با مواد غذایی آشنا میکنیم تا بتوانید افزایش وزن سالمی داشته باشید: مغزدانه ها و کره مغز
منیزیم، ماده معدنی بسیار ضروری برای بدن می باشد که در صدها واکنش شیمیایی در بدن نقش دارد و به شما در حفاظت از سلامتی کمک می نماید. میزان مصرف روزانه منیزیم برای هر فردی ۴۰۰ میلی گرم توصیه شده است، ولی بسیاری از افراد این میزان توصیه شده را روزانه دریافت نمی کنند. با این حال، شما می توانید با شناخت و مصرف مواد غذایی سرشار از منیزیم به راحتی نیاز روزانه خود را برآورده سازید. به همین دلیل، در این مطلب خانومانه به ۶ ماده غذایی سالم و سرشار از منیز

پکیج پاورپوینت سبک زندگی سالم
کاربران عزیز ، محتوای این فایل شامل پاورپوینت جامع با موضوع سبک زندگی سالم در 58 اسلاید بهمراه پاورپوینت خانواده و سبک زندگی سالم در 14 اسلاید و پاورپوینت چالش های ترویج سبک زندگی سالم و راهکارهای آن در 29 اسلاید ،پاورپوینت شیوه زندگی سالم در 145 اسلاید و همچنین پاورپوینت شیوه زندگی سالم  Healthy Lifestyle در 25 اسلاید قابل ویرایش می باشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دانلود و دریافت نمائی
هدف دین، سالم سازی عمل انسان است؛ البته اما این سالم سازی و پاک سازی را از فکر او آغاز می نماید؛ پس کردار سالم انسانی همراه با فکر سالم است که مراد دین است و تحقق کردار از کانال فکر سالم برای دین ارزشمند خواهد بود.
ادامه مطلب
عوارض  هر روز خوردن  بیش از یک تخم مرغ:
 بررسی ها و  نتایج مطالعات انجام شده نشان می دهد  که خوردن بیش از یک عدد تخم مرغ در روز ، خطر ابتلا به حمله قلبی یا سکته را زیاد می کند زیرا آنها سرشار از کلسترول می باشند.در یک مطالعات جدید در طی 31 سال، که بین 30 هزار نفر فرد بالغ انجام شد، روزانه 1 و نیم عدد تخم مرغ بزرگ می خوردند، و در آخر احتمال بروز بیماری های قلبی در آنها 17 درصد افزایش پیدا کرد.

پروفسور کاترین تاکر، می گوید :حتی افرادی که دارای رژیم های
موهای سالم موهای تغذیه شده هستند - و این به معنای تأمین مواد مغذی مورد نیاز بدن ما است. برای قفل های براق ، قوی و باریک ، این غذاهای برتر مو را بررسی کنید تا به لیست خرید خود اضافه کنید.
1غلات کاملبسیاری از غلات کامل ، از جمله برنج قهوه ای و جو دوسر ، سرشار از ویتامین های گروه B ، از جمله بیوتین (B7) هستند که می توانند به کاهش آلوپسی و موهای شکننده کمک کنند. غلات سبوس دار مانند جو خام همچنین منبع خوبی از سیلیس هستند که می توانند به کاهش ریزش مو و روی
@the52hertzalone1 چه خوش گفته شاملو “سکوت سرشار از ناگفته هاست”مشکوکم اگر تاریخ ایران زمین ،ناگفته ها را بگوید چرا که لب دوخته ایم در درون در هم آواره ایم به سخت جانی مان این گمان هست که مغرورانه  به روزهای خوش ناکجا امیدواریم...#انتشارات_پنجاه_دو_هرتز_تنهایی#احمدشاملو#گفتند #که#نمی#خواهیم#بمیریم#the52whale#the52hertzalone#the52hertzwhale
گریپ فروت میوه ای مرکبات گرمسیری است که به دلیل طعم شیرین و تا حدودی ترش ، معروف است.سرشار از مواد مغذی ، آنتی اکسیدان و فیبر است ، و آن را به یکی از سالم ترین مرکبات که می توانید بخورید تبدیل کرده است.تحقیقات نشان می دهد که ممکن است مزایای سلامتی قدرتمندی از جمله کاهش وزن و کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی داشته باشد.
در اینجا 4 مزیت بهداشتی مبتنی بر فواید گریپ فروت را ارائه می دهیم:مواد مغذی بسیار بالایی دارد
گریپ فروت یک ماده غذایی فوق العا
آدم سالم، آدمی است که با خودش و با آدمهاى اطرافش در حال جنگ و ستیز نیست،نتیجتاً حضورش به آدم انرژى میدهبیشتر از اینکه انتقادگر باشه، مشوقه!بیشتر از اینکه منفى باشه، مثبته!بیشتر از اینکه متکبر باشه، متواضعه!بیشتر از اینکه بخواد خودنمایى کنه، دوست داره در یک فضاى اشتراکى، دیگرانو ببینه و همینطور خودش دیده بشه!با آدم سالم، شما بهترین بخش وجودتون بیرون میاد،آدم سالم زیباییهارو میبینه و به زبون میاره!آدم سالم خوش خلق هستش، مزاح و طنز خوبى دا
گوجه فرنگی منبع اصلی لیکوپن، یک آنتی اکسیدان است که به میوه آن رنگی زنده می دهد.لیکوپن همچنین حاوی ترکیبات گیاهی مختلف دیگری از جمله بتاکاروتن، ناریژنین و اسید کلروژنیک است.بتا-کاتوتن رنگدانه ای به رنگ نارنجی قرمز است که به گیاهان رنگ می بخشد و به ویتامین A تبدیل می شود که برای داشتن پوست سالم و سیستم ایمنی بدن ما بسیار مفید است.  گوجه فرنگی همچنین سرشار از ویتامین هایی مانند ویتامینC، پتاسیم، فولات و ویتامین K است.از آنجا که گوجه فرنگی سرشا
قبلا هم گفته ام؛کلمات جان دارند.روح دارند.احساس دارند.و قدرت،قدرت بسیار.کلمات میتوانند جان ببخشند،میتوانند جان بگیرند.
و بعضی هاشان مثل تیر در قلبت فرو میروند.و تا مغز استخوانت را میسوزانند.
من باختم.من دیگر کلمه ای ندارم.نه از جنس ابلغ من الکلام.از جنس بازندگی.از جنس خستگی.سکوت خواهم کرد.سکوتی تهی.سکوتی سرشار؛سرشار از اندوه.
#واین‌من
از قدیم گفتن عقل سالم در بدن سالم است. پس تصمیم گرفتم یک رژیم غذایی سالم همراه با ورزش را در پیش بگیرم.
احتمالن در کنارش دنبال یک کار جدید هم باشم. کلا جابجایی کاری با این اوضاع مملکت کار راحتی نیست به خاطر همین می خوام برای مصاحبه کاری خودم را آماده کنم. امیدوارم موفق بشم.
خوارک های طبیعی و سالم برای کم کردن وزن
مصرف مکمل‌های طبیعی در برنامه روزانه غذایی که سرشار از مواد مغذی هستند امری ضروری برای سلامتی بدن است و این تغذیه برای کاهش وزن به متابولیسم بدن شما کمک می‌کند.ادامه مطلب خوارک های طبیعی و سالم برای کم کردن وزن ادامه مطلب...
5 غذای سالم که بسیار ارزان هستند

تغذیه سالم با بودجه سخت می تواند چالش برانگیز باشد.
بسیاری از غذاهای پر مواد مغذی بسیار گران هستند ، به همین دلیل برخی از افراد به جای آن ، غذاهای آشغال ارزان را انتخاب می کنند.
با این وجود بسیاری از غذاهای مقرون به صرفه که می توانید تهیه کنید وجود دارد که سالم و به راحتی به رژیم غذایی شما اضافه می شوند.
: سبزیجات1. کلم بروکلیکلم بروکلی یک سبزی ارزان قیمت با متوسط ​​قیمت 1.64 دلار در هر سر است و تقریباً تقریباً ه
۴ خوراک چرب که باید در برنامه غذایی خود بگنجانید
هسته انگور
این خوراکی می تواند بدن شما را در مقابل بسیاری از بیماری ها محافظت کند. میزان زیاد ویتامین E و همچنین آنتی اسیدان های این خوراکی بدن انسان را بیمه کامل می کنند.
گردو
گردو منبعی سرشار از امگا – ۳ است و می تواند برای دستگاه های عروقی و همچنین قلب شما بسیار مفید باشد. البته بهتر است از این خوراکی به صورت خام استفاده کنید.
نارگیل
این میوه بسیار خوشمزه بوده و می تواند از بسیاری از بیماری ها
آیا شراب برای  سلامتی مفید است؟
هزاران سال مردم مشروبات الکلی می نوشند ، و مزایای این کار به خوبی ثبت شده است (منبع 1Trusteded).
تحقیقات نوظهور نشان می دهد که نوشیدن شراب با اعتدال - تقریباً یک لیوان در روز - فواید زیادی را ارائه می دهد.
در این مقاله همه چیزهایی که شما باید در مورد فواید سلامتی نوشیدن شراب بدانید ، که نوع آن سالم ترین و پایین آمدن احتمالی آن است را توضیح می دهد.
مزایای بالقوه نوشیدن شرابنوشیدن یک لیوان شراب فواید زیادی دارد.
سرشار ا
وقتی کودک تون مهد، پیش دبستانی یا مدرسه رفت، شما به همراه کودک تون می تونید ناهار سالم مدرسه رو تهیه کنید. این ناهار می تونه از مواد سالم و مغذی تو خونه باشه. در لینک زیر ما بهتون چند ایده برای تهیه یک ناهار سالم مدرسه میدیم
https://noko.ir/blog/%d9%86%d8%a7%d9%87%d8%a7%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%85-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9%d8%a7%d9%86/
_تو چرا ازدواج نمیکنی؟هم سن و سال های تو بچه دارم شدن...+شرایطشو ندارم!_چه شرایطی؟+بنظرِ من وقتی میخوای ازدواج کنی یا باید عاشق باشی،اونم یه عشقِ دو طرفه که هر دو برای رسیدن لحظه شماری کنید...یا دلت خالی و سالم باشه...که من هیچکدومشو ندارم!_دلِ خالی و سالم چیه دیگه؟!+سالم ینی دلت شکسته نباشه،دست نخورده و سالم...خالی ام ینی یه گوشه ی دلت هنوز گیرِ یه بیعرفت نباشه...که اگه غیر ازین بودی و ازدواج کردی،خیانتِ محضِ....حالا فکر کن،یه بیمعرفت دلِ منو شکسته
آب چغندر
آب چغندر تازه، سرشار از کربوهیدرات، پروتئین، پتاسیم، کلسیم،ویتامینb ویتامینcاست. این نوشیدنی را روزانه بنوشید تا مخاذن این مواد مغذی در بدنتان پر شود. در اینصورت ریزش مویتان متوقف خواهد شد.
عدس
عدس‌ها پر از مواد غذایی سالم همچون آهن، روی، پروتئین و بیوتین هستند. همچنین دانه‌ی سویا و لوبیا قرمز هم برای پیشگیری از ریزش مو عالی‌اند. پس اطمینان حاصل کنید که به طور منظم از این حبوبات مصرف می‌کنید.
اسفناج
سبزیجات برگ‌دار، همچون بروک
گریپ فروت گریپ فروت از خانواده مرکبات و میوه‌ای سرشار از ویتامین ث و پتاسیم است. این میوه منبع غنی از فولات، آهن، کلسیم و سایر مواد معدنی محسوب می‌شود. لازم بذکر است کارشناسان نسبت به مصرف همزمان آن با برخی دارو‌ها به دلیل ایجاد برخی عوارض هشدار داده اند. طبع گریپ فروت سرد و خشک می باشدومصلحش عسل است. انواع سرخ و صورتی گریپ فروت سرشار از بتاکاروتن است که بدن آن را به ویتامین A تبدیل می‌کند. فیبر گیاهی گریپ فروت، فراوان است اما کالری کمی دارد
کودک سالم چه ویژگی‌هایی دارد؟ در جواب این سؤال باید گفت که سلامت فرزند شما تمام ابعاد جسمانی، روانی و اجتماعی او را دربرمی‌گیرد در نتیجه باید از رشد مناسبی برخوردار باشد تا بتواند در همه ابعاد پیشرفت کند. به همین خاطر برای این‌که فرزند سالمی داشته باشید لازم است که به تمامی این ابعاد توجه کنید. در ادامه به توضیحات جامع‌تری در مورد کودک سالم خواهیم پرداخت. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 
برای دریافت مشاوره در زمینه کودک سالم م
انسان های سالم همیشه به خودشون اهمیت میدن و سعی میکنن با دنبال کردن یک سبک زندگی سالم، از خودشون مراقبت کنن. یکی از عواملی که نقش مهمی در سلامتی ما بازی میکنه، تغذیه هست. از اونجایی که دانش آموزها ساعت های زیادی از روز رو در مدرسه میگذرونن، در این مطلب تعدادی از خوراکی های سالم مناسب مدرسه رو پیشنهاد کردیم. میتونین ازشون ایده بگیرین و برای سایر دانش آموزهایی که میشناسین بفرستین تا به سلامتی اون ها هم کمک کنین.
زیادی دور نشو بیا کجاهارو میکنی نگاه
انگاری غرقی توی رویا حالتو میخرم
همه میرن تو میمونی پشتم گفتی نرو لفظتو نکشتم

دل تو اینجاس توی مشتم این دلو میبرم
اینا حرفای منه نمیگم جلو همه
ولی صد سالم اگه خیره شم تو چشمات کمه
ولی صد سالم اگه خیره شم تو چشمات کمه
دوس دارم باشی تو دلم جا شی
نگو چشمای گیرات بگو نقاشی
خوابم یا بیدار یه جورایی خب بیمار
نگو خرمن موهات بگو گندمزار
ولی صد سالم اگه خیر
معجون کنجد سیاه .ائل سون 

امتحان کنید :::::::::::::::««
اولین و تنها تولید کننده مربای کنجد سیاه در دنیا
فواید کنجد سیاه:
دانه کنجد سیاه سرشار از پروتئین است.
موجب افزایش هوش کودکان در سنین رشد می شود 
به پیشگیری از دیابت کمک می کنند.
سطح کلسترول خون را پایین می آورد 
برای هضم گوارش بسیار خوب است 
می توان از آن برای داشتن پوستی سالم تر استفاده کرد 
باعث افزایش سلامت قلب می شود 
از سرطان پیشگیری می‌کند 
#پیام بدهید 
اینستاگرام:hooseinsb
راهکار برای داشتن قلبی سالم وقوی
بیماری های قلبی تا به حال تلفات بیشتری نسبت به سایر بیماری ها داشته است. بر طبق نظریات انجمن قلب آمریکا، تقریباً 33 میلیون فرد در آمریکا دچار بیماری های قلبی هستند و بیش از 430000 نفر هر ساله از این بیماری ها جان خود را از دست می دهند. متاسفانه باید بگوییم که بسیاری از این مرگ ها قابل جلوگیری بوده است.
پس از همین حالا دست به کار شوید. نگذارید که اولین سکته قلبی در شما بروز کند. شروع به ورزش کنید و برنامه غذایی سالم ت
به نقل از میزان، جو از جمله مواد خوراکی است که جزو سوپر غذا‌هایی به حساب می‌آید که پشتیبان دستگاه گوارش ماست.جو سرشار ازفیبر‌های محلول و نیز ویتامین B۱ است که در کاهش جذب چربی‌ها در روده و نیز تجزیه و تبدیل انرژی غذا‌هایی که می‌خوریم خیلی کمک می‌کند.
ماست
نه تنها ماست یک خوراکی خوشمزه است، بلکه لطیف و خوش رایحه هم هست. ماست، منبع غنی پروتئین و سرشار از پروبیوتیک است. بدن شما به راحتی ماست را هضم کرده، و آن را فورا به منابع انرژی بدنتان منت
خوراکی هایی وجود دارند که خوردن آنها لذت بخش تر از کلوچه های مفید هستند. افرادی که سلامتی برایشان مهم است، از مصرف غذاهای ناسالم و حاوی شکر چشم پوشی می کنند اما بسیاری از ما هنوز بعضی اوقات هوس شیرینی جات می کنیم. به همین دلیل است که داشتن یک دستور غذایی خوب که درکنار حس خوبی که از نظر جسمی و ذهنی به ما می دهد مطابق ذائقه ما نیز باشد، بسیار عالی است. کلوچه های نارگیلی که در ادامه دستور تهیه آنها ارائه شده است سرشار از فیبر، پروتئین و چربی سالم ه
ذائقه‌ی کودک مثل یک خمیر بازی در دست شماست که هر طور بخواهید، می‌توانید به آن فرم دهید. شما می‌توانید ذائقه‌ی کودک را به سمت سالم‌خواری یا ناسالم خواری سوق دهید که هر کدام اثر متفاوتی در رشد کودک خواهد داشت. اگر سبد غذایی شما جایی برای مصنوعات و مواد غذایی ناسالمی چون چیپس، پفک، نوشیدنی‌های مصنوعی، کیک‌های طعم‌دار و… نداشته باشد و محصولات طبیعی و سالم، سبد غذایی خانواده‌ی شما را پر کرده باشد، می‌توانید امیدوار باشید که کودک شما به خ
وبلاگی دارم به نام کتابخانه اخلاق و تربیت با ده ها بازدید کننده در روز
مدرکی دارم بیشتر از خیلی ها دو لیسانس و سه فوق لیسانس
زندگی داشتم و دارم سرشار از یادگرفتن
اما از این همه دارایی، بهترین چیزی که به دست آوردم یک چیز است
هر چه بخواهی سوال دارم، سوال خوب
استادی داشتیم می گفت فرق مدرک ها در این است، دیپلم 50 سوال دارد، لیسانس 100 سوال، فوق 200 سوال و دکتری 400سوال
اما امروز می خواهم شروعی کنم با اشتراک مخاطبانم
برای یافتن پاسخی درخور به سوالاتم
سو
روغن زیتون خواص بسیاری دارد و یکی از مفیدترین روغن‌ها در رژیم غذایی
به شمار می‌رود. در این مقاله سعی بر تشریح ۱۱ مورد از مزایای روغن زیتون
که توسط تحقیقات علمی‌ به اثبات رسیده است شده است.

۱-روغن زیتون سرشار از چربی‌های اشباع شده سالم
روغن زیتون طبیعی استخراج شده از زیتون، میوه روغنی درخت زیتون است که دارای اسیدهای چرب امگا ۶ و امگا ۳ می‌باشد.
اسید چرب غالب (۷۳٪) در این روغن با نام Oleic acid شناخته می‌شود که
بسیار سالم است. اسید اولئیک موجود
سلام این داستان اولین داستانی که نوشتم
اسمش فقیر امانتداره
این داستان رو به عنوان پروژه پایانی دوره آموزش نویسندگی ( داستان نویسی) استاد سرشار فرستادم
عیب زیاد داره اما قشنگه
زاویه دیدش تلفیقیه و سعی کردم مثل آنک؛آن یتیم نظر کرده باشه اما ما کجا و استاد سرشار کجا تازه اونم در اولین کارم
ولی خدایش بد نیست یعنی خودم که می گم قشنگه
شماهم وقت کردید بخونین...
به صورت سریالی و 9 تیکه ای ارسال می شه که از 4 آذر 98 هر دوشب یکبار
برای خوندنش بر روی نوشته 
چند غذای بهداشتی برای بدن

بعضی افراد معتقدند غذاهای سالم بی مزه و کسل کننده است - اما هیچ چیز نمی تواند از حقیقت دور باشد.
در اینجا 15 غذای بهداشتی وجود دارد که طعم آنها بهتر از رایج ترین غذاهای آشغال است.
1. توت فرنگیتوت فرنگی فوق العاده آبدار است و عطر و طعم شیرین و خوشمزه ای دارد.
آنها منبع عالی ویتامین C ، منگنز ، فولات و پتاسیم و همچنین آنتی اکسیدان ها و ترکیبات گیاهی هستند.
یک فنجان (145 گرم) توت فرنگی حاوی 3 گرم فیبر و حداقل 46 کالری است .
خوردن
بمیرم در کنار تو،
کنار بی غبار پربهار تو.
کناری که پر از احساس رؤیایی و ارمان است،
کناری که کنارش از هوسهایی گل افشان است،
کناری که بهای صد جهان است.
تو در باغ هوسهای دل من گل فشان مان!
هوسها پیر گشته، تو جوان مان.
ترا تا هر نفس بینم،
ترا در جام زیبای نگاه خویش سرشار هوس بینم،
ترا چون ساغر لبریز ارمان دلم سرشار می خواهم.
ترا هر ساعت و هر لحظه و هر بار می خواهم،
ترا بسیار می خواهم.
تو با من باش، هر دم باش، امان از قصد دشمن باش!
امید روشن قلبم در این د
خواص انبه:
انبه سرشار از ویتامین‌ ای و سی است که به تولید کلاژن کمک می‌کند. کلاژن عامل اصلی بازسازی سلول‌های پوست و افزایش الاستیسیته است. عواملی چون آلودگی هوا، تغییرات آب و هوایی و مشکلات ژنتیک می‌توانند موجب از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست و افتادگی آن شوند.انبه ماده‌ی غذایی تابستانی کاملی است، زیرا سرشار از کاروتنوئید، به ویژه بتاکاروتن است. بتاکاروتن از بدن‌مان در برابر اشعه‌های خطرناک نور خورشید در فصل تابستان محافظت می‌کند. انب
نکاتی که قبل از طبخ گوشت باید رعایت کنید
قبل از هرچیز لازم است به نکاتی توجه داشته باشیم. فرقی نمی‌کند گوشت را با چه روشی بپزیم؛ از هر روشی که استفاده کنیم، رعایت نکات زیر ضروری است. نکاتی که برخی از آن به‌عنوان فوت‌وفن آشپزی سالم یاد می‌کنند.

ادامه مطلب

پوره یکی از اولین غذاهایی است که کودکان بالای 4 ماه از آن استقبال می کنند. برای مادران جوانی که می خواهند نوزادانشان را عادت به غذا خوردن دهند و لازم است با غذاهایی آسان و خاص شروع به این کار کنند، هیچ چیز ساده‌تر از تهیه یک پوره سالم و خوشمزه برای نوزادشان نیست.
نخستین غذاهای کودک را باید از نوعی انتخاب کنید که هضم آن ها آسان باشد و اجزای آن ها کودک را به آرامی به طعم ها و بافت های مختلف غذا عادت دهد. بعضی کودکان از طعم های تند و نا ملایم مانن
امروزه نفش حیاتی آنتی‌اکسیدان‌ها در حفظ سلامتی مشخص شده است.
آنتی اکسیدان ها ترکیب‌هایی هستند که در مواد غذایی مختلف مانند میوه‌ها، سبزیجات، مغزهای خوراکی و … یافت می‌شوند. آنها درمقابل آسیب‌ مولکول‌هایی به‌نام رادیکال آزاد، از سلول‌ها دفاع می‌کنند. اضافه کردن چند غذای سالم سرشار از آنتی اکسیدان به رژیم غذایی، یکی از بهترین گزینه‌ها برای دریافت و تامین آنتی اکسدان است.
به گزارش مجله پیام دلتا؛ در این مطلب با ۱۲ غذای سالم سرشار از
آب با استفاده فراوان از آن برای نوشیدن ، تفریح ​​، بهداشت ، بهداشت و صنعت ، با ارزش ترین منابع جهانی ما است. آب آشامیدنی تمیز و ایمن برای حفظ زندگی انسان بسیار مهم است و بدون آن بیماری ناشی از آب می تواند یک مشکل جدی باشد. آب ، که برای فعالیت های تفریحی آب مانند شنا ضروری است ، به پیشرفت زندگی سالم نیز کمک می کند. اغلب ، نقش حیاتی آب در هنگام اضطراری یا فاجعه آشکار است. ما بلاگ الماس آب را راه اندازی کردیم تا پاسخ به سؤالات مربوط به آب شما را ارا
افرادی که سر مرگ را کلاه گذاشتند :آیا قبول دارید که بعضی از افراد به صورت خدادادی و یا شانسی خیلی سخت جان و خوش شانس هستند؟ خیلی سخت است که از هواپیما سقوط کنین و یا از حمله ی خرس جان سالم به در ببرید اما خب استثنا پیدا میشود و افرادی هستند که از موقعیت ها و حادثه هایی جان سالم به در بردند که باورش خیلی سخت است. در این پست قصد داریم تا افرادی را برای شما معرفی کنیم که حتی از مرگ هم جان سالم به در بردند. با ما همراه باشید. 
ادامه مطلب
۵ نکته عجیب برای داشتن زندگی سالم که نمی‌دانستید(در تابستان چای گرم بنوشید و....)

همه ما با یک سری نکات کلیشه‌ای اما مهم، برای داشتن زندگی سالم‌تر آشنا هستیم، مواردی مثل خواب کافی، ورزش منظم، نوشیدن ۸ لیوان آب در روز و.... اما در این میان موارد عجیب‌وغریبی وجود دارند که
ادامه مطلب
برای حفظ سلامتی بدن و نیز برای رسیدن به تناسب اندام، رعایت یک رژیم غذایی مناسب، ضرورت دارد و استفاده از میان وعده‌های سالم نیز بخشی از آن است....

پاپ کورن

1- شش پیمانه پاپ‌کورن مایکروویو شده
اگر می‌خواهید یک میان ‌وعده زیاد ولی کم کالری بخورید،‌ استفاده از پاپ‌کورن، ‌پیشنهاد خوبی است.
همچنین این میان وعده دارای مقدار زیادی فیبر است که می‌تواند شما را تا مدت زیادی سیر نگه دارد.

چربی اشباع شده: 0/5 گرم
سدیم: 220 میلی‌گرم
کلسترول: ‌0 میلی‌
هرکسی در این دنیا با این قلب است که زنده است
اگر قلب مُرد انسان هم ازحرکت خواهد ایستاد.
اما باهمین قلب است که انسان وارد صحنه قیامت خواهدشد، 
اگر قلب سالم بود آنجا بدرد ما خواهد خورد 
زیرا خداوند فرموده اند:(یوم لاینفع مال ولا بنون)
روز قیامت مال و فرزند نفعی ندارد
(الا من اتی الله بقلب سلیم)
اما این قلب سالم است که در آن روز بدرد ما خواهد خورد
قلب سالم کدام قلب است؟
به تعبیر روایات قلبی که محبت هیچ کس غیر خداوند درآن نباشد
(اَلْقَلْبُ اَلسَّل
فروش کامپیوتر های دسته دوم تضمین شده و تست شده درای تست و مهلت برگشت کالا ،وارد کننده لپ تاپ و کیس از کشور های خارجه درجه یک با مارک های معتبر شرکتی ،انواع کیس های اداری سالم و ترتمیز با قابلیت ارتقا زمان تحویل محصولات شما،فروش انواع کیس های به روز و مینی کیس های پیشرفته،لپ تاپ های دسته دوم تمیز و سالم با گارانتی یک ساله ،انواه پیرینتر های استوک سالم با مارک های برتر دنیا،کیس های بازی با گرافیگ بالا باقیمت خیلی مناسب برای شما عزیزان به راحتی

توضیحات فایل
کاربران عزیز ، محتوای این فایل شامل پاورپوینت جامع با موضوع سبک زندگی سالم در ۵۸ اسلاید بهمراه پاورپوینت خانواده و سبک زندگی سالم در ۱۴ اسلاید و پاورپوینت چالش های ترویج سبک زندگی سالم و راهکارهای آن در ۲۹ اسلاید ،پاورپوینت شیوه زندگی سالم در ۱۴۵ اسلاید و همچنین پاورپوینت شیوه زندگی سالم  Healthy Lifestyle در ۲۵ اسلاید قابل ویرایش می باشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دانلود و دریافت نمائید.
جهت آشنای
مشاور پرورش شترمرغ 

شترمرغ به دلیل استفاده خیلی کم از داروها دارای گوشتی بسیار سالم و بدون خطر می باشد و استفاده از آن برای افرادی که به دنبال منابع غذایی سالم می باشند توصیه میگردد.

dr.zamani
akbarzamani.ir
09132098516
دکتر زمانی متخصص علوم طیور و شترمرغ

خواندن و مطالعه دقیق بند بند متن زیر را به شما هدیه می دهم.امیدوارم تا آخر با دقت و تفکر مطالعه بفرمایید.
عشق مثبت و عشق منفی
مقایسه عشق سالم و عشق بیماردکتر کیم مارتز استاد روانشناسی و مسئول مرکزروانشناسی دانشگاه آلبرتا کانادا 
عشق سالم: اعتماد و صداقت پایه اصلی رابطه هستند.عشق بیمار: بی اعتمادی و احساس نا امنی در رابطه دیده می شود و افراد مرتب یکدیگر را چک می کنند.
عشق سالم: تو محترمی و نیازهایت در نظر گرفته می شود.عشق بیمار: احساس فشار می کن
هر وقت آهنگ عاشقانه گوش میدم کسی نمیاد توی ذهنم یعنی کسی نبوده !!!! همین هیچ کس !!!! یعنی کسی ها بوده ازشون خوشم اومده ام خوب فراموش کرده ام همین فقط یه لحظه بهرحال انگار دنیا برای آدم های سالم ساخته شده آدم های که از لحاظ جسمی و روحی و روانی سالم باشند و نه برای کسی مثل من مریض !!! هستیم
13 دلیل مهم برای خوردن گلابی!/ گلابی فشار خون بارداری را کنترل می کند!
شروع روز خود با گاز زدن یک گلابی رسیده، به شما این امتیاز را می‌بخشد که بتوانید سلامتی خود را حفظ نمایید. به این دلیل که گلابی سرشار از مواد مغذی است و می تواند یک داروی کامل، شیرین و سالم باشد. از نظر سلامتی، این میوه واقعاً شگفت‌انگیز بوده چرا که حاوی مقدار زیادی مواد مغذی است که خاصیت ضد التهابی و آنتی اکسیدانی در بدن آشکار می‌سازد.بنابراین بدون هیچ درنگی، قصد داریم به ب

ویژگی های نوجوان سالم:بسیاری از نوجوانان، تضادها و دگرگونی‌های زیادی در این مدت تجربه می‌کنند اما نباید از راه اصلی خود، دور شوند و نباید تغییرات مانع هدف اصلی او شود. نوجوانی که به او نوجوان سالم می‌گویند، پیش از هر عملی خوب فکر می‌کند و در انجام آن کار تنها از احساساتش پیروی نمی‌کند، یعنی عقل خود را فدای احساسش نمی‌کند.ویژگی‌ها و صفات "نوجوان‌ سالم" چیست1. ایمان و اعتقاد به خدا:نوجوان سالم هیچگاه نباید ایمان و اعتقاد به خدا را ا
چگونه تغذیه ی سالمی داشته باشیم ؟
تغذیه سالم ارتباط تنگاتنگی با سلامتی انسان دارد و هر چیزی که با سلامتی انسان ارتباط داشته باشد دارای اهمیت است. تغذیه سالم به معنای محدودیت های شدید غذایی ، لاغر ماندن و یا محروم کردن خودتان از غذاهایی که دوست دارید نیست.

بلکه به معنی حس عالی بودن، داشتن انرژی بیشتر، بهبود سلامتی و روان سالم شما است. اما با استفاده از این نکات ساده که در بخش تغذیه سالم در " نوین کالا روز" خواهیم گفت ، می توانید رژیم غذایی خو
هر کاری میکنم خوابم نمیبره
خدایا به حق همین شب عزیز ازت میخوام به مامانم شفای کامل بدی
و نتیجه آزمایشها و ام ار ای ش هم خوب‌خوب باشه
خدایا میشه مامان مشکلی نداشته باشه و این چیزا هم الکی باشه همش؟
خدایا مامانمو خوب خوبش کن. میخوام سالم سالم باشه
برای داشتن جامعه ای سالم باید نوزادانی سالم داشته باشیم که داشتن نوزاد سالم منوط به تغذیه با شیر مادر است. بنابراین بر حسب ضرورت آشنایی مادران با این مزایا، برگزاری دوره های مشاوره شیردهی در دوران بارداری پس از زایمان اموزش مشاوره به مادران و پدران در کنار هم در صورت تمایل کلاس های نگه داری وحوادث نوزادی توسط مرکز ما انجام میشه که خیلی امر مهمی هست.
جگر سالم نباید رنگش متمایل به قهوه ای باشد . بافت جگر نباید به راحتی از هم جدا شود . جگر سالم دارای لبه های تیز است .
جگر باید فاقد هر گونه لکه های رنگی ، رنگ پریدگی ، پر خونی و خونریزی باشد . جگر سالم باید عاری از هر گونه دانه های غیر طبیعی و انگل و بدون هر گونه بوی غیر طبیعی از قبیل ترشیدگی ، گندیدگی و تعفن باشد.
جگر باید در دمای برودت یخچال بین صفر تا چهار درجه سانتیگراد به مدت دو روز و در دمای برودت فریزر به مدت سه ماه نگهداری شود . 
در هنگام خرید
هرکسی در این دنیا با این قلب است که زنده است
اگر قلب مُرد انسان هم ازحرکت خواهد ایستاد.
اما باهمین قلب است که انسان وارد صحنه قیامت خواهدشد، 
اگر قلب سالم بود آنجا بدرد ما خواهد خورد 
زیرا خداوند فرموده اند:(یوم لاینفع مال ولا بنون)
روز قیامت مال و فرزند نفعی ندارد
(الا من اتی الله بقلب سلیم)
اما این قلب سالم است که در آن روز بدرد ما خواهد خورد
قلب سالم کدام قلب است؟
به تعبیر روایات قلبی که محبت هیچ کس غیر خداوند درآن نباشد
(اَلْقَلْبُ اَلسَّل
-ای پسر ، تو همیشه با من هستی و آنچه من دارم از آن تست . 
-شما می توانید با گشودن ذهن خود و قلبتان از قدرت شادی و حکمت خدا بهره مند گردید . 
- برای سالم شدن و سالم ماند ، خود را ذهنا و از نظر عاطفی غرق در پروژه های خود نموده و برای آن به فعالیت بپردازید.در اینصورت از انرژی و نیروی حیاتی سرشار بر خوردار خواهید شد . 
- شما می توانید با آزاد سازی نیروهائی که در شما بالقوه وجود دارد و غرق شدن در کار خود و علاقه شدید پیداکردن به حقیقت خدا و خدمت به جامعه و ا
همیشه از دیرباز میگفتن که ماهی سرشار از فسفره و باعث تقویت ذهن میشه حالا بیاین ببینیم چرا انقد خوردن ماهی مفیده.با ما همراه باشید.
گرچه تحقیقات جدید حاکی از این است که غذاهای حاوی روغن ماهی اثری بر تقویت حافظه افراد مبتلا به آلزایمر ندارد، مطالعات دیگری نشان می‌دهد ‌خوردن گوشت ماهی دارای امگا3 ممکن است باعث کاهش افت حافظه بازشناختی (پدیده‌ای طبیعی که در افراد سالم نیز با افزایش سن رخ می‌دهد) شود.
افراد بالای 65 سالی که به مدت شش سال به میزا
جامعه ای را می توان سالم دانست که در آن هیچ انسانی وسیله ای برای مقاصد
دیگری نباشد بلکه نتیجه کوشش هر فرد عاید خودش شود ، هــــدف کار و کوشش
فقط متوجه نیروهای نهان خود شخص باشد انسان کانون بحساب آید و کلیه فعالیت
های اقتصادی و سیاسی در جهت رشد انسان باشد.
ادامه مطلب
فواید خوردن تخم مرغ و خواص خوردن آن برای سلامت اعضای بدن
تخم مرغ، یکی از معدود خوراکی هایی است که باید به عنوان "سوپر غذا" طبقه بندی شود ؛ آن ها دارای مواد مغذی هستند که برخی در رژیم غذایی مدرن نادر و کمیاب هستند.خوردن تخم مرغ آب پز, سالم ترین راه برای خوردن تخم مرغ است, زیرا بدون روغن یا کره پخته می شود, که کالری و چربی اضافی بیشتری را به غذا اضافه نمیکند و باعث کاهش وزن می شود. ارزش غذایی یک تخم مرغ آب پز با سایر روش ها یک سان است. در این بخش ا
اسلام دینی کامل است و برای همه جنبه‌های زندگی انسان حتی نوع تغذیه و آداب غذا خوردن رهنمود‌هایی دارد. در این مطلب شیوه زندگی سالم در اسلام درباره آداب غذا خوردن و آداب اسلامی تغذیه گردآوری شده است.

۱. میانه‌روی در خوردن غذا
میانه روی و رعایت اعتدال در خوردن غذا از اصول اولیه شیوه زندگی سالم در اسلام است. در همه جای قرآن اسراف و پرخوری امری ناپسند و نکوهیده معرفی شده است. حضرت علی (ع) در این باره فرموده اند: «کم خوردن نفس را گرامی‌تر و تندرست

مادر... همو که بار ها گفتیم از او و بار ها قلم زدیم از او؛ اما هیچگاه نتوانستیم کنه وجود او را درک کنیم؛ همانند کودکی که دستش به بالای طاقچه نمی رسد. مادر نه فرشته است، نه پری و نه انسان؛ مادر، مادر است؛ همو که خدایش آفرید تا فردوس برین را به پایش بریزد.
مادر، فانوس فروزان آویزان بر دیوار خانه است؛ می سوزد و می سازد برای ما؛ اما به چشم نمی آید. تا هست، بودنش برای کسی تفسیر نمی شود. برای فهمیدن روشنایی و گرمای حاصل از سوختن مادر
چگونه میوه خوب و سالم را تشخیص داده و خریداری کنیم؟
مردم همیشه دغدغه این موضوع را داشته اند که چگونه میوه سالم و خوب را تشخیص دهند و خریداری کنند، برای همه ی ما بارها پیش آمده است که پس از خرید و در خانه متوجه خراب بودن میوه ها شده ایم، شما می توانید تنها و فقط با چهار روش از سالم بودن میوه ها آگاه شوید. 
اولین راه شناسایی میوه جات، رنگ آن ها می باشد، رنگ میوه می تواند نشان دهنده سالم و تازه بودن آن باشد. اگر هر میوه ای رنگی غیر از رنگ طبیعی آن دا
بهترین پک همایش
بهترین پک همایش پکی است باعث تقویت انرژی شود تا شما را از حالت کما مواد غذایی بیرون بکشد .
شما میتوانید این موارد را در پک خود قرار دهید .
سیب زمینی پخته شده
سیب زمینی سرشار از کربوهیدرات ها ، ویتامین A و ویتامین C است .
متوسط سیب زمینی حاوی 24 گرم کربوهیدرات است که بدن شما به انرژی لازم دارد .
سیب زمینی همچنین فیبر زیادی دارد که آزادسازی انرژی ذکر شده را تنظیم می کند .
انتخاب سیب زمینی در پک خود با پنیر پیتزا میتواند پکی لاکچری و م
پک میان وعده
پک میان وعده حدود 3 بعد از ظهر می رسد و ما با میان وعده بعد از ظهر دست و پنجه نرم می کنیم .
این ولع ناشی از ساعت طبیعی بدن ماست .
واکنش طبیعی ما این است که بخواهیم سطح قند را خراب کنیم تا سطح انرژی خود را به حالت عادی برگردانیم .
به همین دلیل به دنبال مواد قندی میریم ، با این حال ، این میان وعده بعد از ظهر ممکن است آسیب بیشتری به شما وارد کند
اگر شما این بعدازظهر را با شکلات تلخ و قهوه سر کنید به بدن خود آسیبی وارد نمی کنید .
غذاهایی برای

1.خوراک کباب تابه‌ای با سبزیجات بخارپز
از نوستالوژی های بسیاری از ایرانیانکباب تابه‌ای است. قطعا بسیاری از ما هنوز هم مزه کباب تابه‌ای‌های مادرانمان همراه با دوغ و ریحان تازه، زیر دندانمان است. خوراک کباب تابه‌ای با سبزیجات بخارپز یکی دیگر از غذاهای رژیمی  و در عین حال خوشمزه‌ای است که می‌تواند یادآور های قدیم شما باشد.

2.فتوچینی با سبزیجات
اگر در دوران چربی سوزی هستید و می خواهید وزن کم کنید و در عین حال از خوردن یک غذای جدید لذت بب
زنجبیل به کنترل اشتها کمک می‌کند. با مصرف زنجبیل هر روز صبح احساس
نیاز به خوردن کمتر می‌شود. بهترین روش مصرف زنجبیل به منظور کاهش وزن،
جوشانده زنجبیل یا آب زنجبیل است. برای تهیه جوشانده زنجبیل لازم است ابتدا
مقداری آب را جوشانده و سپس دو تکه زنجبیل را به آن اضافه کنید.
گاهی اوقات راهکاری ساده همچون افزودن زنجبیل به وعده صبحانه با فوائد متعددی برای سلامت همراه است.

به
گزارش ایسنا، زنجبیل از جمله طعم‌دهنده‌های نوشیدنی چای

با خوردن هلو، سالم بمانید
خوردن میوه فواید زیادی برای بدن و سلامتی دارد که بر هیچ کس پوشیده نیست. یکی از میوه هایی که هم طعم بی نظیری دارد و هم برای سلامت بدن مفید است، هلو است که در ادامه به تعدادی از فواید آن می پردازیم:
بهبود هضم غذا
هلو سرشار از فیبر محلول و نامحلول است که به هضم بهتر کمک می کند. مطالعات نشان می دهد فیبر نامحلول موجب کاهش احتمال یبوست می شود. همچنین هلو حاوی اسیدهای چرب با زنجیره کوتاه است که موجب کاهش التهاب شده و مشکلات
خواص تخم شربتی بسیار زیاد است. دانه ریحان معروف به تخم شربتی است ، یکی از پرخاصیت ترین قسمت های گیاه ریحان است ،
در تابستان هنگامی که به خانه مادر بزرگ یا یکی از بزرگتر های فامیل می روید برای رفع تشنگی معمولا با تخم شربتی از شما پذیرایی می کنند.

اما آیا فقط رفع گرمای بدن تنها خواص تخم شربتی است ؟ نه من فکر میکنم که اگر فقط رفع گرما را از خواص تخم شربتی بدانیم در حق این گیاه  معطر کوتاهی کرده ایم ، در این مقاله قصد داریم تا خواص تخم شربتی را به شم
رعایت بهداشت فردی
شاید به نظر مهم نرسد، ولی دوش گرفتن مرتب، مسواک زدن، آراستن مو‌ها و لباس‌های تمیز پوشیدن همگی جزء مواردی هستند که نقش پر رنگی در سلامت جسم و روح شما بازی می‌کنند.
در ضمن، رعایت بهداشت فردی عزت نفس و اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد.
برخورداری از روابط اجتماعی سالم
عدم معاشرت با دیگران باعث تضعیف مهارت‌های اجتماعی افراد می‌شود. گوشه نشینی و عزلت منجر به بروز بیماری‌های روحی و روانی خواهد شد.
بنابراین، یک شخص سالم تلاش
فارس:شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 77 قرار گرفته و هوای تهران سالم است. این شاخص طی 24 ساعت گذشته بر روی عدد 73 قرار داشت و هوا سالم بود. 
تهران از ابتدای سال 25 روز هوای پاک، 156 روز هوای سالم، 27 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس و یک روز هوا ناسالم برای همه افراد داشت این در حالی است که در مدت مشابه سال پیش پایتخت 10 روز هوای پاک، 172 روز هوای سالم و 27 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس داشت.
همچنینین بخوانید:
حال عمومی فریدون جیرانی در بیمارست
نارگیل یک میوه استوایی است که خواص بسیاری دارد.
درخت نارگیل می‌تواند در آب‎وهوای گرمسیری رشد کند و انواع مختلفی نظیر نارگیل سبز، قهوه‌ای و زرد دارد. نارگیل میوه مناطق استوایی است و در تمام نقاط جهان از آن استفاده می‌شود و اجزای مختلف آن به طور مستقل کاربردهای متفاوت دارد.
به گزارش مجله دلتا؛ این میوه یک منبع مغذی است که بیشتر املاح و ویتامین‌ها را دارد. در این مطلب به خواص نارگیل و آب آن می‎پردازیم.
خواص نارگیل

برای آلزایمر مفید است.
 از
سلام ...

خیلی وقته هر وقت تصمیم به نوشتن می گیرم ، کمتر از نیم ساعت بعدش ، روبه روی خودم ، یه کاغذ میبینم که پر شده از شاعرانه ها ...
اصلا انگار نوشته هایی که سرشار از واژه هستن ، از هر حسی خالی ان ...
اونقدر که حوصله ی آدم ها رو سر می برن ...
اونقدر که  لحظه های تلاقی نگاه ها رو سوخت می کنن ...
این توضیح های اضافه حتی میتونن کلام ملیح آدم ها رو به یه مسیر دیگه ببرن...
توضیح اضافه
توضیح اضافه
توضیح اضافه
""""" توضیح اضافه ممنوع """""
آدما باید یاد بگیرن حرف ها
دکتر کیم مارتز استاد روانشناسی و مسوول مرکز روانشناسی دانشگاه آلبرتا کانادا مقاله ای در باب مقایسه عشق سالم و ناسالم ارائه کرده اند:
عشق سالم: هر فرد محترم  است و  نیازهایش در نظر گرفته می شود.
عشق بیمار: احساس فشار می کنید از اینکه باید به فرد دیگری تبدیل شوید تا با شریکتان متناسب باشید.
عشق سالم: اعتماد و صداقت پایه اصلی رابطه هستند.
عشق بیمار: بی اعتمادی و احساس نا امنی در رابطه دیده می شود و افراد مرتب یکدیگر را چک می کنند.
عشق سالم: ارتبا

روغن هسته انگور از زمان های قدیم به دلیل خاصیت دارویی اهمیت زیادی داشته است.بررسی های جدید نیز نشان می دهد که روغن هسته انگور در تنظیم قند خون و جلوگیری از سرطان و بیماری های قلبی موثر است. این روغن که سرشار از فلاوانوئید، بتاکاروتن، ویتامین ث و ای است خاصیت های زیادی دارد که در این مطلب این خواص را بررسی می کنیم.
روغن هسته‌ی انگور سرشار از بتاکاروتن و ویتامین‌های D، C و E است. همچنین اسیدهای چربی مانند پالمیتیک، استئاریک و لینولئیک دارد. ای
جگر سالم باید دارای رنگ قرمز باشد و تباید رنگ آن متمایل به قهوه ای باشد . بافت جگر نباید به راحتی از هم پاشیده شود و باید دارای لبه های تیزی باشد .
جگر سالم باید عاری از هر گونه کیستی باشد . نباید بوی ترشیدگی و بوی تعفن دهد . 
گرد شدن لبه های جگر نشانه متورم بودن آن است و غیر عادی تلقی می گردد .
اگر پس از خرید مواد پروتئینی دیر به منزل می رسید حتما آن را در داخل یخچال سیار حمل نمایید و یا می توانید در داخل یخ حمل کنید .
گوشت را در داخل کیسه های شفاف قر
آیا رژیم غذایی قهوه برای کاهش وزن موثر است ؟

رژیم قهوه یک برنامه رژیم نسبتاً جدید است که به سرعت محبوبیت خود را پیدا می کند.
این شامل نوشیدن چندین فنجان قهوه در روز و در عین حال محدود کردن کالری شما است.
برخی افراد موفقیت رژیم کوتاه مدت در کاهش وزن را با رژیم گزارش داده اند. با این حال ، برخی از نقاط ضعف قابل توجهی دارد.
این مقاله به بررسی رژیم غذایی قهوه ، از جمله مزایای احتمالی آن ، کاهش مصرف دارو و همچنین سالم بودن آن می پردازد.
رتبه بندی امت
موادغذایی برای مقابله با سرطان ریه
یک رژیم غذایی سالم نمی تواند باعث درمان سرطان ریه شود، اما در کاهش خطر پیشرفت این بیماری و کمک به مدیریت علائم آن موثر است. همچنین مصرف موادغذایی سالم می تواند به بهبود اثربخشی درمان برخی سرطان ها و مقابله با برخی عوارض جانبی از جمله کاهش وزن ناخواسته کمک کند. براساس انجمن امریکایی ریه، نیازهای تغذیه ای در طول زمان متغیر است، بنابراین با پزشک خود درباره عادات غذاخوردن و رژیم غذایی مشورت کنید.

میوه های
بسیاری از ما برای به دست آوردن انرژی در طول روز مواد غذایی مانند کافئین، شکر، و دیگر گزینه های ناسالم را انتخاب می کنیم، که اگرچه به طور کاذب و به سرعت سطح انرژی را افزایش می دهند اما به همان سرعت، منجر به تخلیه انرژی نیز می شوند.

در اینجا 10 گزینه آسان و مفید غذایی برای تقویت انرژی در تمام طول روز پیشنهاد شده است:

غلات سبوس دار: کربوهیدرات ها در سوخت و ساز بدن نقش دارند ضمن این که گلوکز تولید شده از شکستن ترکیبات کربوهیدراتی، پس از ورود به ج
پایه این آزمایش، مقایسه زمان هدایت استخوانی بیمار با شخص سالم(و یا به سخن دیگر،شخص معاینه کننده) استوار است. برای انجام این آزمایش معمولا از دیاپازون 128 و یا 256 هرتز استفاده می شود. در آغاز دیاپازون را مرتعش کرده و پایه آن را بر روی زائده استخوان ماستوئید (پشت لاله گوش) قرار می دهیم و به شخص آزمایش شونده گفته می شود که هر زمان ارتعاش های دیاپازون را شنید اطلاع دهد. در این زمان، دیاپازون را بر روی استخوان ماستوئید فرد سالم قرار می دهیم. اگر شخص س

از جمعیت شهری یک میلیون و 200 هزار نفری کردستان 100 درصد آن در 27 شهر استان تحت پوشش شرکت آبفا هستند.شرکت آبفای شهری کردستان دارای 357 هزار فقره انشعاب آب، 340 هزار انشعاب فاضلاب و پنج هزار و 100 کیلومتر شبکه توزیع و خطوط انتقال آب است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان گفت: آب شرب شهرهای این استان سالم و فاقد هر گونه مشکل بهداشتی است و به صورت کاملا سالم و با استانداردهای لازم آزمایش شده و به دست مردم می رسد.محمدحسین محمدی روز جمعه در گفت و گو
شیوه زندگی سالم

اگر شما از رفاه کامل جسمانی ، معنوی روانی  روحی ،اجتماعی ،و ........تامین باشید در سلامت کامل هستید.
از نظر فکری بدون عیب و از لحاظ روانی شاد.......از لحاظ اجتماعی سیاسی اقتصادی فرهنگی  و.......دارای بازده و فعال باشد.
داشتن کارهای مثبت و مفید و تفریح و نشاط و ترک و دوری از کارهای مضر وزیانبار دخانیات ،الکل ، پورنوگرافی و.....
کیوی،میوه ای سرشار از ویتامین ث
کیوی یکی از بهترین میوه هایی است که مصرف آن موجب جوان نگاه داشتن پوست شما می شود. کیوی سرشار از ویتامین ث و مواد مغذی است. خوردن تنها یک کیوی می تواند نیاز روزانه شما را به ویتامین ث تامین کند. همچنین این میوه دارای مقادیر زیادی از فیبر است. وجود فیبر در رژیم غذایی به دفع سموم از بدن شما کمک می کند و این موضوع مقداری از بار دفع سموم را از پوست بدن می کاهد.
ویتامین ث به ساخته شدن کلاژن در بدن کمک شایانی می کند. عنصری
با همکاری مسئول کتابخانه و مدیریت محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان خنداب   و اولیائ دانش آموزان  دبیرستان دخترانه فضیلت در کتابخانه ادیب الممالک کار گاه آموزشی مبارزه با آسیب های اجتماعی  ( تربیت فرزندان  ) برگزار شد. در ابتدای کارگاه مزبور آقای ابراهیمی بیان نمودند که وظایف اولیاء در برابرفرزندان خود بسیار سنگین  میباشد و ریشه تربیت سالم  و درست در خانواده سالم می باشد.
ایشان ادامه دادند، خداوند به ما فرزندان  سالم می دهد ولی صالح بود
«من خود را دوست دارم، روی خود کار می‌کنم و خودسازی می‌کنم تا بتوانم با تمامیت و سرشار بودن خود به تو نزدیک شوم. من از خود مراقبت می‌کنم تا تو مجبور نباشی این کار را برای من انجام دهی. با سرشار بودن است که می‌توانم به خاطر تو خود، هدایا، محبت و تلاشم را بخشش کنم. من تنها کسی هستم که عهده‌دار خود و در نهایت مسئول خود و سلامت خود هستم. از این رو من به عنوان مباشرِ بزرگ‌ترین موهبتی که به من ارزانی شده است، یعنی زندگی‌ام، باید مراقبِ سلامت جسم، آ

ابتدا باید بگوییم یک رابطه سالم چیست وچه ویژگی باید داشته باشد .اول اینکه ما را به خداوند نزدیک تر کند.دوم اینکه ما را به دیگران نزدیک تر کند وسوم اینکه به ما کمک کند تا به انسانی واقعی تبدیل شویم که خداوند از ما انتظار دارد .این سه ویژگی به رشد معنوی انسان اشاره دارد.از افرادمختلف پرسیده می شودکه یک انسان سالم را توصیف کنند.پاسخ ما به این صورت بیان می شود.کسی که مرا همان گونه که هستم بپذیرد .کسی که بدون توجه به عملکرد ظاهری ام دوستم داشته باش
خواص دانه شنبلیله برای مو بسیار است.از ریزش مو تا شوره سر، تخم شنبلیله می تواند یک دنیای جدید را بر روی موهای شما باز کند. با ما همراه باشید تا با خواص دانه شنبلیله برای مو آشنا شویم.
دانه شنبلیله چیست؟
شنبلیله یک گیاه از خانواده نخود است و دانه های آن کوچک و زرد مایل به قهوه ای است و برای داشتن مویی سالم و زیبا مفید هستند.خواص دانه شنبلیله برای مو و سلامت بی شمار است. اگرچه این دانه ها طعم تلخی دارند، اما اغلب به عنوان دارو استفاده می شوند.بعض
گوجه فرنگیگوجه فرنگی میوه ای با کاروتنوئید بالا به شمار می رود و موجب حفظ مواد مغذی سلول ها از گزند رادیکال های آزاد می شود. اگر می خواهید از آفتاب سوختگی جلوگیری کنید، ترکیب رب گوجه با روغن زیتون و استفاده از آن برای 10 هفته موثر خواهد بود. گوجه فرنگی سرشار از لیکوپن (آنتی اکسیدان) است.پروتئین هنگام هضم غذا به شکل اسید آمینه خرد شده که مانند پوششی برای سلول ها می باشد. همچنین اسید آمینه موجب تسریع در فرآیند بهبود سلول های پوست می گردد.تخم مرغت
برنج سفید اغلب به عنوان یک منبع عاری از کربوهیدرات و کالری مورد انتقاد قرار می گیرد. با این حال، مصرف برنج سفید یک عنصر اصلی در فرهنگ ها و غذاهای مختلف در سراسر جهان محسوب می شود.
مصرف برنج سفید فواید و عوارض خاص خودش را دارد. علاوه بر پردازش و تصفیه بسیار زیاد آن، ممکن است حاوی مقدار زیادی آرسنیک باشد و می تواند با افزایش خطر ابتلا به بیماری های مزمن مرتبط باشد. از طرف دیگر، قابلیت های دیگر آن نظیر هضم آسان، فاقد گلوتن بودن و سرشار از مواد مغذ
حلوا ارده یکی از خوراکی های گرم و خوشمزه است که از قدیم مصرف می شده. حلوا ارده سرشار از خاصیت است و برای افرادی که مزاج سرد دارند مناسب است. حلوا ارده از کنجد سابیده شده با شیره و یا شکر تهیه می شود. حلوا ارده بسیار مقوی است و بهترین خوراکی برای صبحانه است. سعی کنید از کودکی به فرزندانتان حلواارده بدهید، چون به تقویت حافظه و هوششان بسیار کمک می کند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با خواص بی نظیر حلوا ارده بیشتر آشنا شوید.

حلوا‌ ارده را با
موارد زیادی وجود دارد که می تواند به شما در ورزش کردن مغز و سالم نگه داشتن آن کمک کند ، اما اینقدر شناخته شده نیست که در رژیم غذایی شما نقش اساسی داشته باشد.

یک مطالعه جدید نشان داد که یک رژیم غذایی خاص ، به نام رژیم غذایی MIND ، ممکن است خطر ابتلا به این بیماری ها را کاهش دهد. پس از تحقیقات گسترده ، ما عناصر اصلی مغذی را که باید در برنامه رژیم غذایی خود برای یک مغز قوی و پیشگیری از سایر موارد داشته باشید ، جمع کرده ایم.غذاهای سالم مغزی :1. انواع ت
تولید را میتوان به سیستم دفاعی بدن تشبیه کرد. این روزها مسئله کرونا هم مطرح است. همین ویروس بلاشک وارد خیلی از بدنها شد لکن مریض نشدند. به خاطر این که یک سیستم دفاعی سالم خوبی داشتند/ اگر اقتصاد را به بدن انسان تشبیه بکنیم، سیستم دفاعی و امنیت بخش اقتصاد عبارت از تولید است. یعنی آن چیزی که میتواند ویروسهای مهاجم به اقتصاد را خنثی بکند و اقتصاد را سالم نگه دارد تولید در کشور است.
سیب و کاهش کلسترول
جریان خون حاوی کلسترول است. هنگامی که مقدار این کلسترول بالا می رود بر جریان خون تاثیر گذاشته و باید کاهش یابد. سیب حاوی مواد مغذی و شیمیایی گیاهی است که به ترتیب فیتونوترینت و فیتوکمیکال نامیده می شوند. این مواد به عنوان آنتی اکسیدان عمل کرده و کلسترول اضافی خون را کاهش می دهند. مصرف روزانه سیب تجزیه کلسترول را نسبت به حالت عادی ۲۰ درصد افزایش می دهد.
سیب برای پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی
کاهش کلسترول خون و تسهیل جریا
برخی از افراد از نعمت داشتن پوستی سالم و صاف برخوردارند اما برای بقیه ما این گونه نیست. اگر شما یکی از میلیون ها فردی هستید که از مشکلات پوست رنج می برند، قطعا حس ناامیدی ناشی از آن را درک می کنید. شما خواه آکنه و روزاسه دارید یا پوست خشک و چرب یا هر یک از سایر مشکلات بی شمار سلامت پوست، ما درک می کنیم و اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.
سلامت پوست ما بسیار مهم است، آن هم نه فقط به دلایل زیبایی. آیا می دانستید که پوست در واقع یک عضو است؟ در حقیقت، آن
تخم مرغ در تناسب اندام
تخم مرغ یکی از غذاهایی هست که طرفداران زیادی داره و البته مخالفان زیادی هم داره 
طرفداران تخم مرغ ورزش کاران و ... هستن و بیشتر مخالفان از قشر کم سواد هستن
تخم مرغ خواص خیلی خاصی داره که بعضی از افراد از خواص های اون اطلاع ندارن و اون غذا رو بد می‌دونن مثلا تخم مرغ سرشار از چربی های خوبه مثل امگا سه و سرشار از مواد معدنیه که برای بدن واقعا حیاتیه ما ورزش کاران از تخم مرغ خیلی استفاده میکنیم چونکه هم خیلی ارزونه و هم خیلی م
مژه های بلندمواد موجود در چسب های کاشت مژه حاوی فرمالدئید هستند. از این رو کاشت مژه از راه های خطرناک برای پرپشت کردن مژه هاست. در این مطلب راهکارهای طبیعی بلند شدن مژه را آورده ایم. روغن زیتون، نارگیل و بادام را مخلوط کرده و با برس تمیز به مژه هایتان بمالید. از ریشه شروع کرده و 5 ثانیه برس ریمل را نگه دارید. 4 تا 5 بار پیش از خواب این کار را انجام بدهید. روغن بادام منبع غنی ویتامین های E، A و B است. همچنین مژه ها را نیز تقویت می کند. می توانید رشد مژه
مژه های بلندمواد موجود در چسب های کاشت مژه حاوی فرمالدئید هستند. از این رو کاشت مژه از راه های خطرناک برای پرپشت کردن مژه هاست. در این مطلب راهکارهای طبیعی بلند شدن مژه را آورده ایم. روغن زیتون، نارگیل و بادام را مخلوط کرده و با برس تمیز به مژه هایتان بمالید. از ریشه شروع کرده و 5 ثانیه برس ریمل را نگه دارید. 4 تا 5 بار پیش از خواب این کار را انجام بدهید. روغن بادام منبع غنی ویتامین های E، A و B است. همچنین مژه ها را نیز تقویت می کند. می توانید رشد مژه
با استفاده از گوشت قرمز می توان غذاهای خوشمزه تهیه نمود . این گوشت دارای درصد بالایی امگا 3 می باشد . گوشت گوسفند دارای درصد بالایی پروتئین می باشد . 
قسمت فیله و دنده از گرانترین قسمت های گوشت گوسفند است . قسمت ارزان آن شانه نام دارد . گوشت گوسفند به دلیل وجود ویتامین های گروه ب دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است و هضم آن بسیار راحت است .
چربی این گوشت بسیار بیش تر از سایر گوشت ها است اما در دست چربی های مفید قرار دارد . در این گوشت مقدار قابل توجه
خواص میوه ازگیل:
 سرشار از مواد مغذیهر ۱۰۰ گرم از میوه ازگیل دارای ۴۳ کالری، انرژی می باشد. ۱۰۰ گرم از میوه ازگیل همچنین، ۵/۰ میلی گرم روی، ۵/۰ میلی گرم منگنز، ۲/۷ میلی گرم آهن، ۳۹ میلی گرم فسفر، ۵۵ میلی گرم منیزیم، ۷۳ میلی گرم کلسیم و ۷۹۲ میلی گرم پتاسیم دارد. این ارقام نشان می دهد که ازگیل سرشار از مواد معدنی می باشد. همچنین ازگیل فاقد هرگونه چربی اشباع و کلسترول است و در آن ۷۵ درصد آب و ۲۱ نوع اسید چرب مانند استئاریک اسید، پالمتیک اسید، لینول
در مورد دختر نجیب و پاک خیلی صحبت شده، ولی بر عکسش نه، منظور از پسر سالم، پسر ساده نیست، چون باوری در ناخودآگاه وجود داره که پسر سالم یعنی بی دست و پا، سالم از نظر ارتباط با جنس مخالف (به معنی خشکی، غرور بیش از حد و ... نیست)، سالم از نظر اهل سیگار و قلیون نبودن (با احترام به افراد سیگاری، منظور بد بودن سیگار هست نه بد بودن فرد سیگاری)، سالم از نظر ذهنی یعنی شکّاک نباشه، نگاه هیز نداشته باشه و با دیدن یک خانم تعادلش رو از دست نده!
برای توضیح بیشت
آیا این رژیم برای کاهش وزن مؤثر است؟

رژیم لاغری جهانی یک برنامه غذایی انعطاف پذیر است که در انگلیس سرچشمه گرفته است.
این امر به منظور تشویق رفتارهای سالم مادام العمر ، باعث ایجاد غذای متعادل با لذت های گاه به گاه می شود و شامل شمارش کالری یا محدودیت در خوردن غذا نیز می شود.
در سالهای اخیر ، رژیم لاغری جهان در ایالات متحده بسیار محبوب شده است.
مطالعات متعددی نشان می دهد که ممکن است برای کاهش وزن و تغییر رفتارهای سالم مؤثر باشد ، اما برخی از نق
غولی بود با چشمان آبی که به زنی باریک اندام دلداده بودرویای زن خانه ای  کوچک بود خانه ای با باغچه‌ای پر از یاسکه باروری در آن شکوفا بود غول او را دیوانه وار دوست داشت دست هایش برای کارهای بزرگ ساخته شده بود نمی توانست خانه ای این چنین بسازدنمی توانست درِ خانه ای با  باغچه‌ای پر از یاسو سرشار از باروری را بکوبد غولی بود با چشمان آبی که عاشق زنی باریک اندام شده بودزنی باریک اندام و ریز نقش زنی که آغوشش برای آسودگی بازو از  گام‌های بلندِ د
میوه های خانواده مرکبات عمدتا به خاطر عطر و طعم شان شناخته شده هستند، اما صرف نظر از دادن این طعم به دسرها، نوشیدنی ها و غذاها، این میوه ها سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان های مهم هستند.
جالب است بدانید که تحقیقات اخیر ثابت کرده اند که سوپرفودهای مرکبات طیف وسیعی از مزایای سلامتی چشمگیر را ارائه می کنند. از مبارزه با رشد سرطان گرفته تا مقابله با سنگ کلیه، مزایای بسیار زیادی وجود دارد که ما را مجاب می کند میوه های خانواده مرکبا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها